Nabídka práce

Projektový manažer elektro

Jsme česká společnost s dlouholetou tradicí, sídlem v Praze 10, zaměřená na realizace zakázek zejména v oblasti slaboproudých, bezpečnostních a IT technologií.

Požadavky na pracovní pozici:
• Vzdělání SŠ/SOU elektrotechnického směru (slaboproud / silnoproud)
• Praxe v oboru řízení projektů
• Vyhláška č. 50/1978 sb. (min. § 6)
• ŘP skupina B
• Časová flexibilita, spolehlivost a samostatnost
• Technické znalosti v oboru
• Ochota učit se novým technologiím
• Trestní bezúhonnost
• Výhodou komunikace v AJ nebo osvědčení NBÚ

Náplň práce:
• Řízení svěřených projektů / zakázek
• Koordinace a vedení realizačního týmu
• Kontrola naplňování cílů projektu
• Příprava finančních plánů zakázek a jejich kontrola při realizaci zakázky
• Kontrola definovaného technického řešení
• Komunikace se zákazníky a dodavateli
• Plánování zdrojů
• Součinnost s obchodním oddělením

Nabízíme:
• Zaměstnání na trvalý pracovní poměr u stabilní české společnosti
• Práci zejména v Praze a okolí
• Odbornou a perspektivní práci s možností profesního růstu
• Základní plat až 50 tis. Kč dle délky praxe + kvartální motivační prémie
• Úhradu diet a cestovních nákladů
• Náborový příspěvek ve výši 50 tis. Kč
• Mzdové valorizace mezd
• Dovolenou 25 dní ročně
• Zaměstnanecké výhody včetně příplatků na dopravu a stravu
• Služební vůz s možností využívání pro soukromé cesty

V případě zájmu o práci v našem týmu nám zašlete:
• Strukturovaný životopis s případným výčtem praxe a odborných znalostí v českém jazyce
• Své kontaktní údaje s uvedením data možného zahájení pracovního poměru

Pracovní nabídky zasílejte na E-mail: prace@techniserv.cz

Montážní technik slaboproudých systémů

• Vhodné i pro absolventy odborných škol, výhodou praxe v oboru elektro montáží
• Vyhláška č. 50/1978 sb. § 5 (příp. 6)

• Elektroinstalační práce
• Kompletace a zapojování technologií
• Měření výsledných parametrů instalované kabeláže
• Součinnost při uvádění technologií do provozu
• Koordinace prací na stavbě
• Součinnost s vedoucím zakázky (manažerem projektu)

Nabízíme:
• Zaměstnání na trvalý pracovní poměr u stabilní české společnosti s tradicí
• Odbornou a perspektivní práci
• Profesní růst a bezplatná školení
• Základní plat 30.000,- Kč + čtvrtletní prémie
• Příplatky za přesčasové hodiny
• Náborový příspěvek ve výši 40.000,- Kč

• Profesní životopis s případným výčtem praxe a odborných znalostí v českém jazyce

Napište nám

Všechna práva vyhrazena | © TECHNISERV, spol. s r.o. 2018 Created by WebAp s.r.o. a TECHNISERV